Pedicure z frezowaniem do paznokci? Na czym polega? Frezarka do pedicure do czego służy?

Każda kobieta pragnie być piękna, a dłonie są częścią ciała, która obok twarzy i włosów, są jej najważniejszą wizytówką. Jak dbać o dłonie, żeby zawsze wyglądały nienagannie?

W salonach urody i w domowym zaciszu coraz więcej kobiet poddaje się różnorakim zabiegom kosmetycznym. Najczęstszym z nich, dającym spektakularne rezultaty jest pielęgnacja dłoni i stóp, w której pomóc mogą specjalistyczne narzędzia.

Frezarka do paznokci do czego służy?

Jeśli chcemy wykonać manicure lub pedicure frezarka może się okazać niezastąpiona. Użyjemy jej zamiast: pilników, polerek i cążków. Pomaga w nadaniu kształtu paznokciom, nabłyszczeniu płytki paznokci oraz usunięciu uciążliwych skórek.

Frezarka do pedicure – jak ją używać?

Trzeba pamiętać, że wielofunkcyjność frezarki opiera się na stosowaniu różnej ziarnistości frezów, produkowanych z różnych materiałów (frezy kamienne, stalowe i diamentowe). W odróżnieniu od analogicznego urządzenia do paznokci dłoni, frezarka do pedicure ma przede wszystkim większą moc oraz wmontowany pochłaniacz pyłów.

Kiedy nie wykonywać frezowania?

Nie wszyscy mogą sobie zawsze pozwolić na zabieg frezowania. Przeciwwskazaniem jest między innymi: grzybica stóp i paznokci, świeże rany i blizny oraz egzema.

Zabiegi kosmetyczne tego typu niewielkim kosztem poprawiają ogólną kondycję i wygląd paznokci.