Lokalizator dziecka – zegarek z GPS dla dziecka. Jak mieć dziecko zawsze w swoim zasięgu?

Jeśli szukasz prezentu dla Twojego pociechy, która kocha kolorowe i modne gadżety elektroniczne, idealny będzie smartwatch – lokalizator dziecka. Twój syn lub córka będą zachwyceni możliwościami jakie daje nowe urządzenie, a Ty zyskasz pewność, że są zawsze bezpieczni.

Smartwatch – zegarek GPS dla dziecka

Jak to działa? Smartwatch z wbudowaną kartą SIM pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Rodzic zyskuje pełną kontrolę nad tym, z kim ich potomstwo rozmawia. Ponadto zawsze może sprawdzić, gdzie aktualnie się ono znajduje, ponieważ jest to również zegarek z gps dla dziecka. Zobaczy dokładną trasę, jaką przemierzyło w ciągu dnia. Znajdzie aktualne miejsce przebywania z dokładnością do kilku metrów. A gdyby dziecko znajdowało się poza siecią GPS, smartwatch poda jego przybliżoną lokalizację na podstawie danych z nadajników sieci komórkowej. Dziecko już nigdy nie będzie poza zasięgiem.

lokalizator dziecka

Zegarek jest nie tylko idealnym rozwiązaniem dla opiekuńczego rodzica. Ma również wiele funkcji przydatnych dla młodego pokolenia. Przede pozwala na bycie w kontakcie z kolegami, umożliwia robienie zdjęć, słuchanie muzyki. To bogatsza i ciekawsza wizualnie wersja telefonu przyszłości.