Smartwatch kamera q18. Nowoczesny zegarek, telefon i kamera w jednym?

Jeśli jesteś osobą aktywną, która żyje w biegu i lubi otaczać się pięknymi i przydatnymi rozwiązaniami, zastanów się nad zakupem smartwatcha, który znacząco ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Czym jest smartwatch i do czego może się przydać?

Smartwatch to synteza tradycyjnego smartfona oraz zegarka. Dzięki sparowaniu z telefonem poprzez system Bluetooth, oprócz pokazywania wyłącznie aktualnego czasu, staje się on gadżetem na miarę XXI wieku. Pozwala wykonywać i odbierać połączenia głosowe, może to być również zegarek kamera, odtwarzacz mp3 oraz przyrząd dokonujący pomiarów podczas ćwiczeń fizycznych lub ostrzegający o braku aktywności.

zegarek kamera – smartwatch kamera q18

Spośród dostępnych na rynku modeli ciekawymi parametrami wyróżnia się smartwatch kamera q18. Jest to elegancki telefon, z paskiem z tworzywa, które idealnie i komfortowo dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Urządzenie ma wydajną baterię, która w stanie czuwania wytrzyma 38 godzin, pozwalając też na około 3 godziny rozmowy. To urządzenie dla osób aktywnych, lubiących być w ruchu i ceniących komfort wykonywania zdjęć zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba, bez konieczności wyciągania telefonu.

Smartwatch bywa nazywany zegarkiem przyszłości, w uproszczonej formie mieści w sobie wiele funkcji smartfona, w znacznie mniejszym i przyjaźniejszym kształcie. Czy zyska jeszcze większą popularność? Czas pokaże.