Torebki papierowe z nadrukiem.

Kolejną popularną metodą popularyzacji naszej firmy, zakładu lub usłóg jest sprzedaż danego towaru w specjalnie przygotowanych torebkach. Torebki papierowe z nadrukiem to bardzo popularna forma, a raczej próba dotarcia do szerszego grona odbiorców. Z takiego wymysłu najczęściej korzystają piekarnie, które na papierowych torbach do których pakowane są zazwyczaj bułki, chleb, pączki czy innego rodzaju ciasta mają doklejony, bądź też wydrukowany znak firmowy.

Takie działanie ma na celu zwrócenie uwagi klienta. Konsument, który raz zobaczy taki szyld widniejący na torebce papierowej powinien zapamiętać jej wzór bądź też nazwę piekarni z jakiej pochodzi, dzięki czemu widząc produkt z tejże właśnie firmy w innym sklepie chętniej zdecyduje się na jego zakup mając pewność, że będzie to produkt wysokiej jakości. Taki, który był już przez niego wcześniej sprawdzany.

Torebki papierowe z nadrukiem to więc bardzo prosta i szybka forma dotarcia do umysłów nabytych już wcześniej klientów i do oddziaływania na nich w myśl zasady, że produkty sprawdzone są najczęściej kupowane ponownie przez klienta.