SAMSUNG Galaxy S20- najwyższa jakość i zaawansowane parametry

Szukasz smartfona, który otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości? Twoje oczekiwania z całą pewnością sprawdzi nowość od marki SAMSUNG- Galaxy S20. Jego potężne parametry sprawiają, że popularność wciąż rośnie. Sprawdź główne parametry tego sprzętu i wybierz wersję najbardziej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

Galaxy S20- nowy gigant marki SAMSUNG

SAMSUNG Galaxy S20 to smartfon stworzony dla osób zwracających uwagę na jakość zdjęć i nagrywanych filmów. 30-krotny zoom i filmowanie w jakości 8K to tylko wstęp do zaawansowanych parametrów, jakie smartfon ten zapewnia swoim użytkownikom. Unikalną opcją jest możliwość wycinania kadrów wysokiej jakości z nagranego filmu. Smartfon posiada aż trzy obiektywy- ultraszerokokątny 12 Mpix, szerokokątny 12 Mpix i teleobiektyw 6 Mpix. Wyjątkowo jasna optyka pozwala na tworzenie prawdziwie artystycznych zdjęć, a przednia kamera 10 Mpix pozwala na tworzenie idealnych autoportretów i selfie.

Tym, co wyróżnia smartfon SAMSUNG Galaxy S20 jest niemal całkowicie bezramkowy wyświetlacz Infinity-O o przekątnej 6,2″ i zastosowanej technologii Dynamic AMOLED. Dzięki temu obraz wyświetlany na wyświetlaczu jest żywy i pełen kontrastu. Oglądanie filmów czy granie w gry na takim ekranie t czysta przyjemność i niepowtarzalne doświadczenie!

Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych i przedni aparat dla wymagających

Smartfon SAMSUNG GALAXY S20 posiada ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych, gwarantujący pełne bezpieczeństwo urządzenia. Ekran dotykowy pracuje płynnie dzięki odświeżaniu rzędu 120 Hz, a ośmiordzeniowy procesor gwarantuje płynność i szybkość działania urządzenia nawet przy maksymalnym obciążeniu.

Kamera tylna idealnie radzi sobie w każdych warunkach oświetleniowych, również nocą. Przednia kamera pozwala robić piękne zdjęcia również z bliskiej odległości (zoom optyczny oraz zoom cyfrowy). Bez wątpienia SAMSUNG Galaxy S20 to dobry telefon dla osób, dla których priorytetem jest wysoka płynność przeglądania stron, szybkie ładowanie i doskonałe zdjęcia. Pamięć RAM rzędu 8 GB zapewnia płynne działanie nawet podczas korzystania z kilku aplikacji jednocześnie. Uniwersalne gniazdo ładowania USB C sprawia, że do telefonu z łatwością dopasujesz ładowarkę. Długi czas pracy na jednym ładowaniu zapewnia komfort użytkowania. A optymalna przekątna ekranu pozwala na łatwe i wygodne obsługiwanie telefonu jedną ręką. Bez względu na styl życia, smartfonem, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania jest SAMSUNG Galaxy S20. Koniecznie poznaj go bliżej!