Profesjonalne podejście do ekspozycji produktów.

Produkt zyskuje większe zainteresowanie.

Gablota stojąca to nic innego, jak wysoki mebel do ekspozycji towaru. On jest złożony z kilku półek o szklanej obudowie. Jego konstrukcja różni się od innych gablot. Jej otwieranie jest pionowe, a nie poziome. Mebel ten stoi na czterecz nóżkach. W ten sposób jest zaprojektowana by klient obejrzał produkt ze wszystkich stron. Zazwyczaj produkt w tego rodzaju gablocie jest bardzo drogi i ma wysokiej jakości wygląd estetyczny.
Gablota daje zupełnie inny efekt niż zwykły regał metalowy lub półka. Produkt w tego rodzaju gablocie uzyskuje większe plusy by został sprzedany. Klient bardziej interesuje się kuszącą ofertą. Poświęca więcej uwagi by dokładnie przyjrzeć się ofercie.

Zabezpieczenie produktu przed niepożądanymi działaniami.

Gablota stojąca może występować w kilku rodzajach. Ona jest produkowana na zlecenie. W zależności od wymagań klienta może mieć wymiar taki, jaki sobie życzy klient. Albo wewnętrzna, albo zewnętrzna, jedno lub dwu – drzwiowa. Ta gablota stojąca ma kwadratowe półeczki. Materiał, jaki został użyty to szkło. I użycie tej gabloty umożliwia rozmieszczenie towaru na kilku półkach. Dodatkowo posiada zamknięcie by nikt nie dostał się do wnętrza gabloty. Zabezpieczenie to umożliwia uniknięcie kradzieży. I umożliwia również uniknięcie kosztów przy niesfornych stratach.
Podsumowując, gablota stojąca to jedna z wielu wersji by móc zaprezentować najlepsze produkty. Produkty, które będą lśniły w oczach klientów.