Ile kosztuje naprawa telefonu po zalaniu. Co robić, gdy zalejemy nasz telefon? Ile kosztuje naprawa zalanego telefonu dotykowego?

Telefony komórkowe mogą ulec uszkodzeniu wskutek wielu czynników. Do najpopularniejszych należy upuszczenie telefonu z dużej wysokości oraz zamoczenie go. Nic dziwnego. W dzisiejszych czasu komórki towarzyszą nam wszędzie – korzystamy z nich w trakcie deszczu, zabieramy do łazienki, towarzyszą nam na plaży. Aby doszło do uszkodzenia telefonu wystarczy chwila nieuwagi.

Ile kosztuje naprawa telefonu po zalaniu

Zastanawiasz się, ile kosztuje naprawa telefonu po zalaniu? Uzależnione jest to od stopnia doznanych uszkodzeń. Użytkownik powinien wykazać się dużym refleksem, wtedy zniszczenia będą najmniejsza a telefon da się „reanimować”. Smartfon należy jak najszybciej wyjąć z wody i wyłączyć, a następnie wyjąć wszystkie elementy, do których ma się dostęp – baterię, kartę sim i kartę pamięci. Następnie telefon należy osuszyć przy pomocy ręcznika.

Ile kosztuje naprawa zalanego telefonu dotykowego

W dalszym ciągu pozostaje nam odpowiedź na pytanie, ile kosztuje naprawa zalanego telefonu dotykowego. Cennik rozpoczyna się zwykle od 100zł i może wzrosnąć, jeśli w wyniku zalania doszło do poważniejszych usterek.