Sudoku – gdzie można grać za darmo?

Sudoku to jedna z rozrywek, która ma na celu rozwinięcie logicznego myślenia. Choć z pozoru ta gra wydaje się bardzo łatwa, to jednak jej prawdziwą trudność można odkryć już na średnim poziomie. W jaki sposób grać w sudoku i gdzie można znaleźć darmową wersję tej gry?
Gra sudoku zazwyczaj kojarzona jest z wydrukowanymi łamigłówkami. Początkowo tego typu łamigłówki były drukowane w specjalnych gazetach, obecnie można spotkać je nawet w codziennej prasie. Jeśli ktoś jednak nie zamierza poprzestawać na kilku grach sudoku dziennie, powinien sprawdzić darmową stronę internetową oferującą tego typu rozrywkę.

 

Darmowe sudoku online wcale nie jest gorsze od płatnych wersji. Często oprócz klasycznej postaci gry można znaleźć także bardziej zaawansowane wersje, które urozmaicą wypełnianie podstawowego diagramu. W przypadku sudoku dostępnego w internecie można wydrukować zagadkę lub zdecydować się na rozwiązywanie jej na stronie. W tym drugim przypadku często jednak należy zwracać uwagę nie tylko na poprawność rozwiązania, ale także na to, aby poprawnie wypełnić diagram w jak najkrótszym czasie.