Serwis tabletów

Naprawa tabletów Wrocław

tablet

Serwis tabletów w LaptopSpa to przede wszystkim:

 • naprawa wyrwanych gniazd USB, hdmi czy zasilania - delikatna konstrukcja tabletów sprawia, że nawet najmniejsze szarpnięcie przewodem (np. podczas ładowania) może spowodować uszkodzenie gniazda.
 • wymiana szybki tableta - rozbita szybka nie musi już oznaczać zakupu nowego tableta. W naszym serwisie wymieniamy szybki  w tabletach wielu marek, zadzwoń do nas i zapytaj o więcej szczegółów.
 • instalacja oprogramowania – obecnie najpopularniejszym systemem operacyjnym dla urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, tablety jest Android. Każdy system operacyjny podatny jest na usterki programowe powodowane instalowanym oprogramowaniem, aktualizacjami lub czynnikiem ludzkim. Uszkodzenie systemu możemy odczuć na wiele sposobów:
  • problemy z włączeniem urządzenia,
  • zawieszanie się urządzenia,
  • brak ładowania baterii,
  • brak możliwości odtwarzania multimediów.

 

Tablet to niewielkie urządzenie elektroniczne, które od jakiegoś czasu całkowicie opanowało nasz rynek i coraz więcej osób decyduje się na jego zakup. Powody są różne: potrzebny niewielki sprzęt, którego bez problemu będziemy mogli używać w pracy, w autobusie, a nawet podczas podróży. Tablet, jak każde urządzenie mobilne dzisiaj, wyposażony jest w dostęp do Internetu. Czasem jednak nawet tak inteligentne i popularne urządzenia mogą się zepsuć lub uszkodzić? Co wtedy należy robić? Znaleźć serwis tabletów czy od razu szukać nowego urządzenia?

Naprawa laptopów Wrocław

Serwis Tabletów – laptop-spa Wrocław

Przede wszystkim – jak w wypadku większości urządzeń elektronicznych oraz elektrycznych nie wolno ich naprawiać na własną rękę. Do tego służą serwisy tabletów, których jednak nie ma w naszym kraju jeszcze zbyt wiele. Wynika to przede wszystkim z braku dostępności elementów wymiennych i wyspecjalizowanej kadry, która poradzi sobie z tak zaawansowanym technologicznie urządzeniem jakim jest tablet. Serwis tabletów – laptop-spa z Wrocławia to miejsce, gdzie nie tylko możesz liczyć na fachową obsługę ale przede wszystkim na to, że twój sprzęt zostanie naprawiony.

Na początku nasz serwis tabletów w bardzo szybkim czasie dokona niezbędnego przeglądu urządzenia aby ocenić rozmiar szkody i oszacuje przybliżony koszt naprawy. Zespół ludzi, którzy pracują w naszym serwisie to specjaliści, którzy posiadają duże doświadczenie w naprawie wszelkiego sprzętu. Dlatego możesz mieć pewność, że powierzając nam swój sprzęt znajdziesz się on w rękach specjalistów, którzy zdiagnozują awarię, oszacują koszty naprawy oraz wykonają usługę zgodnie z zaleceniami klienta. Nasz serwis tabletów to także miejsce, gdzie możesz ewentualnie sprzedać swój tablet jeżeli okaże się, że naprawa przewyższa jego wartość. Przyjdź do nas i przedstaw nam problem – razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.