Optymalizacja, naprawa i odwirusowanie systemu

Serwis laptopów Wrocław - LaptopSpa

Wirus typu „ukash” blokujący dostęp do komputera

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak poważnym zagrożeniem są wirusy komputerowe. Obecnie największy odsetek złośliwego oprogramowania pozostaje długo niewidoczny. Nieświadomy użytkownik regularnie dostarcza swoje hasła i inne informacje wprost do autora wirusa. Bezpłatne antywirusy niekonieczną muszą poradzić sobie z każdym rodzajem wirusa.

Jeśli masz podejrzenia, że możesz mieć na komputerze oprogramowanie szpiegujące nie wprowadzaj żadnych haseł. 

Nasz serwis korzysta z markowego oprogramowania antywirusowego firmy „Kaspersky Lab”

Nierzadko problemy z naszym laptopem są przyczyną błędów konfiguracyjnych (np. sterowników lub rejestru). Powstają one w wyniku np. nieprawidłowego zamknięcia systemu, uszkodzeń plików przez wirusy. Większość z tych problemów jest do cofnięcia nawet bez reinstalacji systemu. Jest to szczególnie istotnie w wypadku firmowych komputerów na których formatowanie dysku wiąże się z przywracaniem wielu specjalistycznych programów. W wypadku wątpliwości czy Twój system można naprawić zapraszamy na -> darmową diagnozę.

Naprawa laptopów Wrocław

Komunikat BSoD (ang. Blue Screen of Death) wywołany błedem sterownika graficznego

Ostatnim krokiem do zadowolonego użytkownika, kiedy cały laptop jest sprawny, jest odpowiednia optymalizacja systemu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że większość programów, które instaluje na swoim komputerze, dodaje automatycznie do autostartu swoje modułu aktualizacyjne. Nie jest to niezbędne do poprawnego działa tych programów, a znacząco obniża start naszego laptopa. Również długo nie czyszczony rejestr, a także nie defragmentowany dysk może spowolić pracę naszej maszyny.
Usługa optymalizacji systemowej ma na celu odpowiednią konfigurację laptopa w celu przyśpieszania jego pracy.

Koszt kompleksowej usługi odwirusowania, naprawy i optymalizacji systemu: 99 zł (cena brutto)