O LaptopSpa

LaptopSpa, to pierwszy serwis, oferujący otwarte i uczciwe podejście do klienta. Oferujemy możliwość udokumentowania wykonanych napraw. Nasza firma zaczynała jako sklep internetowy z wydajnymi laptopami dla graczy, które sprowadzaliśmy z całego świata. Z czasem problem sprawiło nam odnalezienie uczciwego i skutecznego serwisu. Trudność ta doprowadziła nas do otwarcia pierwszego takiego serwisu laptopów.

Jesteśmy dumni z naszego młodego i zgranego zespołu pracowników.

O nas - LaptopSpa - Serwis laptopów Wrocław

naprawa laptopa

Największą wagę przywiązujemy do kultury pracy naszych serwisantów, dzięki czemu jako jedni z niewielu szczycimy się stałym i zgranym zespołem. Wierzymy w to, że tylko dzięki naszej współpracy, jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi naszym klientom.

Już kilkadziesiąt serwisów z całej Polski zaufało nam i zleca  swoje naprawy. Nawet 60 – 70% naszych napraw świadczymy dla innych serwisów komputerowych z całej Polski. Niektórzy z naszych klientów są z nami już od kilku lat, a cały czas budujemy też relację z nowymi. Każdego dnia stawiamy największy nacisk na zadowolenie naszych kontrahentów. Dzięki temu nasza firma ma stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku.