Naprawa laptopów – laptop-spa Wrocław

Oferujemy Państwu naprawę laptopów wielu marek. Zajmujemy się pogwarancyjną naprawą laptopów. Nasze usługi są wykonywane przez profesjonalistów, którzy posiadają duże doświadczenie w realizowaniu napraw wszelkiego sprzętu elektronicznego.

hp pavilion dv5

Naprawa laptopów – laptop spa –  Wrocław

Liczy się dla nas przede wszystkim to, co jest istotne dla naszego potencjalnego klienta – rozsądna cena, satysfakcja, oraz szybki czas realizacji zadania. Jeśli przynosisz do nas swój laptop, omawiamy wszystkie szczegóły, następnie sprawdzamy wszystkie podzespoły i kontaktujemy się z właścicielem sprzętu, dokonujemy wyceny zależnej od tego, co uległo uszkodzeniu lub zepsuciu. Wykonywana przez nas naprawa laptopów opiera się przede wszystkim na dedykowanych podzespołach. Zawsze nasze usługi wykonujemy do samego końca aby do klienta trafił sprzęt w pełni sprawny i posiadający swoje pierwotne parametry.

Realizowana przez nas naprawa laptopów to przede wszystkim wymiana konkretnych podzespołów: wymiana przetwornic, wymiana płyty głównej, wymiana matrycy, naprawa lub wymiana zawiasów matrycy, wymiana taśm łączących matrycę z płytą główną, czyszczenie układu chłodzenia, wymiana inwertera, wymiana mostu północnego, wymiana mostu południowego, naprawa i wymiana klawiatury, konfiguracja i instalacja systemu operacyjnego, odzyskiwanie danych, wymiana pamięci, dysku twardego, napędu, wymianę gniazda zasilającego, wymiana i reballing chipsetu graficznego oraz wymiana lub naprawa obudowy laptopów. Oferujemy również czyszczenie laptopów, usunięcie kurzu i nieczystości z wentylatora. Staramy się dbać o to, aby wykonywana przez nas naprawa laptopów była usługą kompleksową w pełni spełniającą oczekiwania naszych klientów.

Nasze usługi polecamy wszystkim osobom prywatnym, jak i małym i dużym firmom czy korporacjom. Wiemy, jak bardzo ważne jest w dzisiejszych czasach szybka naprawa laptopów. Wiemy, jak bardzo często wszystkie ważne informacje zapisane są wyłącznie w formie elektronicznej, do których nie ma innego rodzaju dostępu niż wyłącznie przy pomocy laptopa lub innego urządzenia elektronicznego.